Zorlu psm’de Bu Ay: Eylül 2019Indir 189.32 Kb.
Sayfa1/6
Tarih10.02.2022
Büyüklüğü189.32 Kb.
#26
  1   2   3   4   5   6


Zorlu PSM’de Bu Ay: Eylül 2019
Zorlu PSM’de yeni sezon her zevke uygun etkinlikleri ve heyecan verici festivalleri ile Eylül ayında da yepyeni bir sezona hazırlanacak. Eylül ayında konser verecek ünlü isimlere yer verirken, Türkiye de ilk kez gerçekleşecek, yepyeni bir sonbahar festivali “Neue! Step” ile müziğin sınırlarını keşfe davet edecek. Zorlu PSM, Cem Yılmaz’dan, Sertab’ın Müzikali’ne, Alice’den Sutra’ ya birçok performans gösterimine ev sahipliği yapacak.


Bir sonbahar festivali olarak, melankoli ve sonbaharın hüznünden ilham alan yeni festivali Neue! Step; neo-klasik, minimal, ambient, deneysel ve avangart müziğin kalıpları reddeden sıra dışı isimlerini bir araya getiriyor. Dünyanın dört bir yanından 5000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştirmiş yıldız komediyen Cem Yılmaz, CMYLMZ – Diamond - Elite -Platinum - Plus ile Zorlu PSM’de sahne almaya hazırlanıyor. Anılarımızla zamanda sıcacık bir yolculuğa çıkaran her şarkısına özel olarak hazırlanmış kostüm ve koreografisi ile Sertab’ın Müzikali, Türkiye’nin ilk büyük prodüksiyonlu müzikali olan ve geçtiğimiz sezona damga vuran BKM, Zorlu PSM ve id İletişim ortak yapımı Alice ve 32 ülkede, 64 kentte, 190 bini aşkın seyirciye ulaşan Sidi Larbi Cherkaoui ve Sadler’s Wells Londra yapımı Sutra, 9 yıl sonra İKSV ve Zorlu PSM işbirliği ile seyircileri ağırlıyor. Garanti BBVA Konserleri kapsamında sahne alacak isimlerde ise, electro-pop, garaj punk ve indie rock gibi türlerden etkiler taşıyan Balthazar, “En Hızlı Piyanist” olarak Guinness Dünya Rekoru’nu elinde bulunduran, dünyaca ünlü virtüöz piyanist, besteci ve yapımcı; Peter Bence Eylül ayında Zorlu PSM’de!


NEUE! STEP: NILS FRAHM // 19 EYLÜL PERŞEMBE // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Nils Frahm, bugün Funkhaus Berlin’deki stüdyosunda üzerine titrediği zengin melodilerinden beslenen, her gün geliştirdiği müziğini icra etmeye devam ediyor. Yirmi birinci yüzyılın devrimci bestecilerinden biri olan Frahm’ın başarısı, melodileri ile Amerika’dan Afrika’ya, Avrupa’dan Asya’ya dünyanın en prestijli müzik merkezlerini arşınlıyor. 2017 yılında Funkhaus Berlin’deki stüdyosunda şu ana kadar çıkardığı en iddialı iş olan All Melody’i hazırlayarak geçirdi. All Melody, Frahm’ın bugüne kadar ustalıkla işlediği en yalın ve en sofistike sound’u ortaya koydu. MOJO, DJ Mag, Mixmag ve pek çokları tarafından “bir başyapıt” olarak anılan albüm, halen eleştirmenler tarafından övgü alıyor. Melodi ustası, hayallerin mimarı Alman besteci Nils Frahm, dahiyane kompozisyonları ve dinleyenleri yerine çivileyen sahne performansı ile 19 Eylül’de Zorlu PSM’de!2. Ön Satış Dönemi
1. Kategori 27.,00 TL Tam, 220.00 TL Öğrenci
2. Kategori 245.00 TL Tam, 196.00 TL Öğrenci
3. Kategori 195.00 TL Tam, 156.00 TL Öğrenci 
4. Kategori 155.00 TL Tam, 124.00 TL Öğrenci
5. Kategori 115.00 TL Tam, 92.00 TL Öğrenci


NEUE! STEP: VÍKINGUR ÓLAFSSON// 27 EYLÜL CUMA // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

Bach’ın geleneksel mirasını günümüzün sınırsız melodi olanağıyla birleştirerek yepyeni üretimler ortaya çıkaran Olafsson’un kayıtları, dünyanın en değerli eleştirmenlerinden övgü dolu yorumlar almış ve dünyanın en büyük salonlarını doldurmuştur. Philip Glass Piano Works ve Johann Sebastian Bach albümleriyle devrim niteliğinde bir etki yaratmayı başaran Olafsson, kayıtlarını yayınladığı ünlü Alman plak şirketi Deutsche Grammophs tarafından gelecek vaad eden isim olarak görülmüştü ve BBC Music Magazine Awards 2019’da yılın albümü ödülünün sahibi olmuştur. Dikkat çeken özgünlüğü ve güçlü müzikal becerisiyle günümüzün en çok rağbet gören isimlerinden biri olan İzlandalı piyanist Víkingur Olafsson, Neue! Step kapsamında Zorlu PSM’de!


1. Kategori - Tam 154.00 TL Öğrenci 124.00 TL
2. Kategori - Tam 110.00 TL Öğrenci 90.00 TL

NEUE! STEP: BERLİN FİLARMONİ'NİN 12 ÇELLİSTİ // 29 EYLÜL PAZAR // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Klasik müziğin en önde gelen topluluklarından Berlin Filarmoni Orkestrası’nın 12 Çellist’i, 1972’den bu yana Berlin’de; çoğunlukla da dünyanın pek çok farklı şehrinde konserler veriyor. İster klasik müzik, ister caz, tango ya da çağımızın müziğini yorumlasınlar, Berlin Filarmoni Orkestrası’nın 12 çellosu her yaştan dinleyiciyi dinginlik, mizah, derinlik, taşkınlık ve hafifliğin karışımlarından ürettiği benzersiz tınılarla etkilemeyi başarıyor. Yıllar içinde topluluğun kurucuları emekli olsa ve topluluğa orkestradan yeni sanatçılar katılsa da deneyimleyeceğiniz üzere bu yenilikler müzikte mükemmeliyetin sürekliliğini etkilemediği gibi, 12 Çellist geçmişten geleceğe güçlü ve üretken bir ittifak yaratarak sapasağlam adımlarla uluslararası yolculuğuna devam ediyor. Klasik müziğin en önde gelen topluluklarından Berlin Filarmoni Orkestrası’nın 12 Çellist’i, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde!


Ön Satış
VIP - Tam 270.75 TL Öğrenci 256.75 TL

1. Kategori - Tam 214.50 TL Öğrenci 203.50 TL


2. Kategori - Tam 168.50 TL 159.50 TL
3. Kategori - Tam 126.50 TL Öğrenci 119.50 TL
4. Kategori - Tam 84.75 TL Öğrenci 79.75 TL
5. Kategori - Tam 66.00 TL Öğrenci 62.00 TL
NEUE! STEP: PETER BRODERICK // 11 EYLÜL ÇARŞAMBA // %100 STUDIO // 21.00

Oregon’da doğup büyüyen multi-enstrümantalist ve şarkıcı Peter Broderick, gençlik yıllarında M. Ward, Laura Gibson ve Dolorean gibi Portland indie folk sahnesinin önemli isimleriyle beraber çalıştı. 2007 yılında Danimarka’ya taşınmasıyla beraber Efterklang grubunun bir parçası oldu ve beş yıl boyunca ekiple dünyayı gezdi. Bu sürede solo projelerine ivme kazandıran Broderick, farklı türler arasında birçok deneme yaptı. Klasik kompozisyonlarını aşina olduğu folk, indie ve daha sonra elektronik tınılarla birleştirdi. Neo-klasik, klasik crossover ve enstrümantal müziğin en güzel tınılarını kayıtlarında saklayan Broderick, müzikte yeni rotalar keşfedeceği arayışlarına hız kesmeden devam ediyor. Enstrümantal müziğin dünyaca ünlü ismi Peter Broderick, dingin bir randevu için Neue! Step kapsamında %100 Studio’da!


Avantajlı Dönem


Tam - 71.50 TL
Öğrenci - 60.50 TL

NEUE! STEP: HAYDEN THORPE // 26 EYLÜL PERŞEMBE // %100 STUDIO // 21:00 

İngiliz indie rock grubu Wild Beasts’in falseto sesli solisti olarak tanınan Hayden Thorpe, solo çalışmalarında da maskülenlik ve tutku gibi temaları işlemeye devam ediyor. 2019 tarihli ilk solo kaydı Diviner’ı piyasaya sürmesiyle müziğini tamamen başka bir seviyeye taşıyan Thorpe, yarattığı müzikal evreniyle çok içten ama bir o kadar da ağır başlı bir müzisyen olarak kendini tüm dünyaya tanıttı.


Dokunmuş piyano tınıları, ambient gitar, yelpazesi geniş akordlar, güçlü baslar ve kozmik synthler ile fırça darbeleri yaratan Thorpe’un Diviner’ı, Wild Beasts geçmişini en güzel şekilde ortaya koyarken aynı zamanda her tınıda yeni ve heyecan verici bir elementi de dinleyicisiyle buluşturuyor. Hayden Thorpe, yeni solo albümü “Diviner” ve etkileyici 360 derece sahne performansıyla Neue! Step kapsamında %100 Studio’da!
Avantajlı Dönem
Tam - 71.50 TL
Öğrenci - 60.50 TL


NEUE! STEP: DOUGLAS DARE // 24 EYLÜL SALI // %100 STUDIO // 21:00

Bridport doğumlu olan Douglas Dare, müziğe küçük yaşta babasının piyano eğitmeni olmasıyla başlamış, üniversitede müzik üzerine eğitim aldıktan sonra söz yazarlığı yapmaya devam etmiştir. Şarkıcı ve söz yazarı geleneğinin şairane örneklerinden biri olan Dare, Ólafur Arnalds ve Nils Frahm gibi isimlerle beraber turneye çıktı.


Poetik söz yazarlığını minimal melodilerle bir araya getirerek müzikle yeni dünyaların kapılarını aralayan İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Douglas Dare, Neue! Step kapsamında %100 Studio’da!
Avantajlı Dönem
Tam - 71.50 TL
Öğrenci - 60.50 TL


NEUE! STEP: SYLVAIN CHAUVEAU // 20 EYLÜL // Touché // 21.00

Bugüne kadar Type records, Les Disques du Soleil et de l’Acier, Creative Sources ve FatCat gibi plak şirketlerinden çeşitli kayıtlar yayınlayan Sylvain Chauveau; bestelerinde piyano, yaylı sazlar ve elektronik tınıların gücünün yanı sıra sessizliği başlı başına bir element olarak kullanmasıyla ün kazanıyor. Bugüne kadar Sigur Ros ve Fennesz gibi isimlerin ön grubu olarak çalan ve Sebastien Betbeder’in filmleri için bestelediği film müzikleriyle de tanınan Sylvaın Chauveau, özellikle 2007 Locarno Film Festivali’nde gösterilen “Nuage” için derlediği kayıtla oldukça beğeniliyor.


Melankolik melodilerle klasik müziği enstrümantal ve elektronik bir altyapıyla bir araya getiren Fransız müzisyen Sylvain Chauveau, Neue! Step kapsamında touché’de!
Tam - 132.00 TL
Öğrenci - 88.00 TL


NEUE! STEP: ROBERTO CACCIAPAGLIA // 24 EYLÜL SALI // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

Klasik müziği deneysel elektronik tınılarla harmanlayarak oluşturduğu kendine has müziğiyle uluslararası çapta ün sahibi olan Roberto Cacciapaglia, gerçek sound’un ve gerçek besteciliğin sırlarını keşfettiği başarılarla dolu kariyerinde yeni arayışlarından vazgeçmiyor. Genç yeteneklere kendilerini keşfetmeleri için ilham ve kaynak sağlayan Educational Music Academy’nin de kurucusu olan Cacciapaglia’nın 2015 tarihli Expo Milano’da “Tree of Life” görsel işitsel şovu için yaptığı bestesi YouTube’da tıklanma rekorları kırdı. Zamanın ötesinde kompozisyonlarıyla kitleleri etkisi altına alan İtalyan besteci ve piyanist Roberto Cacciapaglia, Diaposon Turnesi ve Neue! Step kapsamında Zorlu PSM’de!


1. Kategori - Tam 132.00 TL Öğrenci 92.00 TL
2. Kategori - Tam 99.00 TL Öğrenci 79.00 TL

NEUE STEP: INJAZERO RECORDS SHOWCASE // 18 EYLÜL ÇARŞAMBA // %100 STUDIO // 21:00

2015 yılında avangard, deneysel, neo-klasik, ambient ve elektronik müzik ekseninde faaliyet göstermeye başlayan Londra ve Istanbul merkezli bağımsız plak şirketi Injazero Records, Neue! Step kapsamında üç değerli sanatçısıyla Zorlu PSM’de olacak! C.Diab, Matt Emery ve Heinali, sürükleyici 360 derece sahne performanslarıyla %100 Studio’da!


Avantajlı Dönem
Tam - 55.00 TL
Öğrenci - 38.50 TL


İKSV & ZORLU PSM İŞBİRLİĞİYLE - SUTRA // 16 -17 EYLÜL 2019// TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Shaolin geleneğindeki felsefe ve inancı Kung Fu ile yansıtan çağdaş dans gösterisi, Sidi Larbi Cherkaoui ve Sadler’s Wells London yapımı Sutra, bu kez İKSV ve Zorlu PSM iş birliğiyle uzun bir aradan sonra tekrar İstanbul’a geliyor. Koreograf Cherkaoui, heykeltıraş Antony Gormley ve Çin’in ünlü Shaolin Tapınağı’ndan 19 Budist keşişi, ahşap kutulardan oluşan çarpıcı sahne düzeni ve besteci Szymon Brzóska’nın canlı yorumlanan müzikleriyle bir araya getiren bu ödüllü gösteri, dansın gelenek ve ruhunun fiziksel disiplinle buluştuğu nefes kesici bir deneyim sunuyor. Tüm dünyada adından övgüyle söz edilen ve seyircileri derinden etkileyen Sutra, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde!


1. Kategori - 300 TL


2. Kategori - 250 TL 
3. Kategori - 150 TL 
4. Kategori - 120 TL 
5. Kategori – Tam: 90 TL – Öğrenci: 60 TL
SERTAB'IN MÜZİKALİ // 11 EYLÜL 2019 // TURKCELL SAHNESİ // 21:00

Son iki yıldır izleyicilerini zamanda bir yolculuğa çıkaran Sertab’ın Müzikali, yeni sezonda Zorlu PSM’de! Uzun süre hafızalarda yer edecek müzikalin ilk gösterisi olan 11 Eylül için biletler satışta! Müzikal, yenilenen koreografisi, yeni şarkılar ve etkileyici yeni ışık tasarımıyla izleyiciyle buluşacak! Müzikalin Beyhan Murphy tarafından koreografileri bu yıl Zorlu PSM’ye özel olarak yenileniyor. Bir yandan, 1967’den bugüne 200’den fazla Broadway yapımında ışık tasarımcısı olarak çalışan, Tony ödüllü Ken Billington Sertab’ın Müzikali için ilk defa Türkiye’ye gelecek ve gösterinin ışıklarına kendi dokunuşunu katacak. Gelecek gösterilerin biletleri ise yakında satışta!


1. Kategori: Tam: 286 TL - Öğrenci 247 TL


2. Kategori: Tam: 242 TL - Öğrenci 209 TL
3. Kategori: Tam: 198 TL - Öğrenci 171 TL
4. Kategori: Tam: 154 TL - Öğrenci 133 TL
5. Kategori: Tam: 110 TL - Öğrenci 95 TL
6. Kategori: Tam: 66 TL - Öğrenci 57 TL
CMYLMZ - DIAMOND ELITE PLATINUM PLUS // 30 EYLÜL PAZARTESİ // TURKCELL SAHNESİ // 21.00CMYLMZ - DIAMOND ELITE PLATINUM PLUS // 30 EYLÜL PAZARTESİ // TURKCELL SAHNESİ // 21.00
Dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum - Plus şovu ile yeni sezonda Zorlu PSM seyircisiyle buluşuyor. Cem Yılmaz’ın uzun bir aranın ardından geçtiğimiz Mart ayında ilk kez sahnelenen ve ilk günden itibaren biletleri saatler içinde tükenen tek kişilik stand up gösterisi yeni sezonda Zorlu PSM’de seyircilerini ağırlayacak.

*Biletler Tükendi.

ALICE // 5-6-14-21-22 EYLÜL 2019 // TURKCELL SAHNESİ // 16.00 - 21.00

Lewis Carroll tarafından yazılmış, edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olan Alice Harikalar Diyarında’nın, çağdaş müzikal uyarlaması olan Alice, ilk defa sahnelerek büyük yankı uyandırdığı geçtiğimiz sezonun ardından yeni sezonda da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde! Türkiye’nin ilk büyük prodüksiyonlu müzikali olan BKM, Zorlu PSM ve id İletişim ortak yapımı “Alice”, görkemli sahne tasarımı, müzikleri ve kostümleri ile göz kamaştırıyor. Gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın heyecan dolu büyüme hikâyesini konu eden gösteride “Alice” olarak seyirciden büyük ilgi toplayan Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Merve Dizdar, İbrahim Selim ve Şükrü Özyıldız boşrollerde.


*Öğrenci biletleri sınırlı sayıdadır.

VIP - Tam: 315.00 TL - Öğrenci: 255.00 TL


1. Kategori - Tam: 269.00 TL - Öğrenci: 218.00 TL
2. Kategori - Tam: 228.00 TL - Öğrenci: 185.00 TL
3. Kategori - Tam: 167.00 TL - Öğrenci: 136.00 TL
4. Kategori - Tam: 130.00 TL - Öğrenci: 106.00 TL
5. Kategori - Tam: 110.00 TL - Öğrenci: 90.00 TL


Garanti BBVA Konserleri: BALTHAZAR // 27 EYLÜL CUMA // TURKCELL SAHNESİ // 21.00
Indir 189.32 Kb.

Arkadaşlarınla ​​paylaş:
  1   2   3   4   5   6
Veritabanı telif hakkı ile korunan ©dosyalar.org 2022
mesaj gönder

    Ana sayfa